Керівнику патрульної поліції Івано-Франківська оголосили підозру

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокуратура оголосила про підозру начальнику Управління патрульної поліції міста Дмитру Міхальцю.

  Про це повідомив прес-секретар Управління патрульної поліції Івано-Франківська Микола Гурак, зазначивши, що мова йде про ч. 2 ст. 365 ККУ.

  “Інформація, поширена у деяких ЗМІ, частково не відповідає дійсності – жодних запобіжних заходів до начальника патрульної поліції не застосовано – ні тримання під вартою, ні застави”, – додає Микола Гурак.

  Наразі він також не відсторонений від виконання своїх обов’язків.

  У прес-службі Івано-Франківської обласної прокуратури повідомили, що начальнику управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську повідомлено про підозру у перевищенні влади, тобто умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, що завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян та супроводжувалися насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями (ч. 2 ст. 365 КК України).

  "Так, на початку вересня поточного року до керівника управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську звернувся учасник АТО, який висловив незгоду з постановою про накладення на нього адміністративного стягнення.

  Не дослухавши заявника, посадовець наказав останньому залишити кабінет. Коли учасник бойових дій продовжив відстоювати свою позицію, поліцейський, не маючи жодних підстав для застосування фізичної сили, демонструючи значну фізичну перевагу, спричинив потерпілому легкі тілесні ушкодження, що підтверджується висновком судово-медичного експерта. Перевищення службових повноважень супроводжувалось насильством, болісними та такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями", – йдеться у повідомленні.

  Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом прокуратури області.

  Наразі до суду скеровано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді застави, а також відсторонення його від займаної посади.

  Нагадаємо, у кожного своя правда: у Франківську боєць АТО та начальник поліції публічно обговорили скандальний конфлікт

  (Visited 72 times, 1 visits today)
 • 180x150