Олег Гончарук: Наша область – одна з найефективніших щодо будівництва автомагістралей

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Щорічно в останню неділю жовтня працівники сфери транспорту України відзначають своє професійне свято – День автомобіліста та дорожника. З цієї нагоди в Івано-Франківській обласній філармонії відбулися урочистості, участь в яких взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, народні депутати України від Прикарпаття Михайло Довбенко, Юрій Тимошенко та Юрій Соловей, працівники і ветерани автотранспортної галузі краю.
  Вітаючи автодорожників області, Олег Гончарук зазначив, що впродовж свого існування сфера транспорту переживала злети і падіння. Через неналежне фінансування автомагістралі Прикарпаття перебували у вкрай незадовільному стані, а працівники дорожнього господарства не отримували заробітну плату. Однак завдяки ініціативам Президента України Петра Порошенка та злагодженій роботі народних обранців два роки тому вектор розвитку автотранспортної галузі було кардинально змінено.

  «За два роки на реалізацію стратегії розвитку автомагістралей єврокарпатського регіону витрачено майже півтора мільярди гривень, – наголосив голова облдержадміністрації. – Це стало рекордною сумою, витраченою на ремонт доріг області, за всі роки незалежності України. Стимулом для цього, зокрема, стала зміна стратегічних підходів до діяльності автодорожнього господарства. Івано-Франківщина перша в Україні спрямувала кошти Державного фонду регіонального розвитку на розвиток дорожньої інфраструктури. Згодом наш досвід почали застосовувати й інші регіони держави».

  Олег Гончарук також наголосив, що під час нещодавнього проведення Ради регіонів Івано-Франківську область було виокремлено як одну із найефективніших щодо будівництва автомагістралей.

  На досягненнях сфери транспорту Прикарпаття акцентував увагу присутніх і народний депутат України Михайло Довбенко. Він, зокрема, підкреслив, що саме завдяки співфінансуванню із державного, обласного, районних та місцевих бюджетів, а також плідній співпраці із громадами, прозорому проведенню тендерних процедур вдалося побудувати дороги європейських стандартів.

  «З понад чотирьох тисяч кілометрів доріг Прикарпаття ми змогли відремонтувати значну їх частину в єдиному, спільному пориві, переступивши амбіції, дотримавши гарантії, надані жителям області», – зазначив Михайло Довбенко.

  За словами начальника Служби автомобільних доріг в області Василя Буджака, завдяки розпочатим ремонтним роботам на автошляхах, на Прикарпатті почали працювати два нових заводи із виробництва асфальтобетону, два підприємства із виготовлення бітумної емульсії. Саме у зв’язку зі значним фінансуванням галузі було відновлено роботу низки автодорожніх підприємств Калуського та Городенківського районів Це, своєю чергою, зумовило створення нових робочих місць, дало поштовх до соціально-економічного зростання краю.

  Варто додати, що за високу професійну майстерність, вагомий внесок у розбудову автомобільних доріг області, сумлінну працю та з нагоди професійного свята начальника Служби автомобільних доріг в області Василя Буджака нагородили цінним подарунком Верховної Ради України – годинником.

  Окрім того, працівників галузі відзначили почесними грамотами та подяками.

   

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150