В ІФНМУ обрали найкрасивішу студентку (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  27 жовтня в обласній філармонії відбулося грандіозне дійство, яке організував Студентський профком. Обирали найкрасивішу студентку університету – «Міс ІФНМУ-2017». Учасниці неабияк хвилювалися, адже готувалися до події аж півроку.

  Таке змагання між університетськими красунями стало традиційним та проводиться вже п’ятий раз. До десятки студенток, які конкурували за звання «Міс ІФНМУ-2017» увійшли: Оля Павлюк, Карина Вацик, Маріанна Донець, Богдана Гарматюк, Галина Гусак, Кароліна Лисаник, Христина Романів, Вікторія Хомин, Владислава Чорна, Леся Куцій. Учасниці мали змогу проявити себе у таких завданнях як дефіле в медичних костюмах, купальниках та вечірніх сукнях, а також в інтелектуальному конкурсі, йдеться на сайті медуніверситету.

  Оцінювала дівчат команда журі, яку очолив проректор з виховної роботи ІФНМУ Ігор Ванджура.

  Ще під час підготовки до конкурсу учасниці зізнавалися, що чи не найдужче хвилюються перед інтелектуальним конкурсом, де їм потрібно буде відповідати на різні запитання. Й справді організатори підготували доволі цікаві запитання, часом навіть трохи каверзні: про альтернативні джерела енергії, перші три накази на посаді міністра охорони здоров’я України, розуміння фрази про те, що краса врятує світ, якою має бути сучасна жінка, в чому секрет вічної молодості, що таке щастя.

  Після завершення всіх конкурсних завдань нарешті обрали переможницю. Нею стала студентка другого курсу медичного факультету Христина Романів. Дівчина зізнається, що перемога стала для неї приємним сюрпризом: «Ми з конкурсантками настільки потоваришували за час підготовки до конкурсу, що на сцені зосередилися саме на командній роботі. Кожна думала не про перемогу, а перш за все, аби презентувати глядачам захопливе дійство».

  Христина Романів родом із Калущини. Змалечку займається кінним спортом, скільки себе пам’ятає, мріяла продовжити родину традицію і стати лікарем. Причому ще в школі твердо визначилася зі спеціалізацією. «Якщо працювати в сфері медицини, то лише хірургом», – упевнено каже студентка.

  Проректор з виховної роботи ІФНМУ Ігор Ванджура каже, що, визначаючи переможницю, журі найперше звертали увагу на інтелект, вміння поводитися, смак і зовнішність.

  Цікаво, що під час конкурсу, між виходами учасниць, виступали багато талановитих гуртів, танцюристів і вокалістів, серед яких, зокрема, і студенти ІФНМУ.

  (Visited 133 times, 1 visits today)
 • 180x150