Електронні декларації: секретар Івано-Франківської міськради оприлюднила свої статки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На сайті Національного Агентства з питань запобігання корупції з’явилася декларація секретаря міської ради Івано-Франківська Оксани Савчук.

  Згідно декларації, за минулий рік секретар міської ради на основному місті роботи «Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради» – отримала 15 702 гривень зарплати, 1 250 гривень допомоги на дитину, 4 045 гривень процентів від КБ ПриватБанк, ще 9 830 гривень отримала за роботу в Управлінні освіти і науки Івано-Франківського міськвиконкому, пише "Фіртка".

  Також Оксана Савчук задекларувала фірму ТОВ «Комунальні інвестиції», їй належить 50% права, інші 50% належать депутату міської ради від «Свобода» Михайлу Сеньківу.

  Чоловік Оксани Савчук, Андрій задекларував легковий автомобіль MITSUBISHI ASX 2013року випуску, квартиру 57.06м2 та цокольне приміщення.

  Варто зауважити, фірма Оксани Савчук розглядалась на конкурсі МІУК, як потенційні надавачі житлово-комунальних послуг на 2016-2017 роки.

  Підприємство ТОВ "Комунальні інвестиції", співзасновниками якого є секретар міської ради Оксана Савчук та екс-депутат від "Свободи", а сьогодні член міськвиконкому Михайло Сеньків отримало найбільше підрядів.

  Ця фірма кілька років була одним із найбільших підрядників КП "ЄРЦ", попередника МІУК.

  Нагадаємо, електронні декларації: міський голова Івано-Франківська та його заступники поділилися інформацією про найцінніше

   

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150