У Франківську презентують книжку про “лихі дев’яності” в місті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Видавництво "Темпора" запрошує франківців на презентацію книг Олега Криштопи "Ліхіє дев’яності: Станіславський феномен" та "Україна: масштаб 1:1".

  "Ліхіє дев’яності: Станіславський феномен"

  У серії, присвяченій дев’яностим рокам в різних регіонах України, ця книжка розповідає про те, що відбувалося в Івано-Франківську. Автор не лише подає інформацію про відомий "станіславський феномен", спілкуючись із безпосередніми учасниками його розквіту, а й зосереджується на описі побуту городян, на знакових локаціях тих років. Оповідь доповнено особистими спогадами, крізь які простежуються типові ситуації й настрої, притаманні "ліхім дев’яностим".

  "Україна: масштаб 1:1"

  Ця книга — це спроба подивитися на Україну впритул:не на всю відразу, а на ії найменші клаптики- з масштабом 1:1. Олег Криштопа об’їздив усі закутки країни, поспілкувався з людьми більше або менше побитими горями трансформації, пропустив крізь себе зміни ландшафту і соціальні зсуви. У книзі багато живих діалогів та яскравих описів.

  Олег Криштопа народився 12 вересня 1978 у Івано-Франківську. За освітою – інженер-механік. Закінчив курси ВВС у Львові. У журналістиці з 2000-го. Працював у проекті журналістських розслідувань «Закрита зона». Згодом були розслідування на Першому національному в програмі «Попередження», документальні фільми для 1+1, аналітичні матеріали для ТВі, і знову "5-й". З 2010 – сценарист, а з 2014-го – ведучий історичної програми «Машина часу». Письменник. Автор трьох книжок прози та двох художнього репортажу. У 2013 році – переможець конкурсу художнього репортажу «Самовидець».


  Зустріч відбудеться 31 жовтня о 19:00.

  Готель "Надія" (конференц-зал)

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150