Бійці плакали: у Франківську вручили ключі від квартир чотирьом воїнам АТО (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 3 листопада, четверо івано-франківських бійців АТО отримали ключі від нових квартир на вулиці Стуса.

  Вручення відбулося у рамках проекту “Житло воїнам АТО”, який започаткувала “Спілка добровольців АТО Прикарпаття”, об’єднавшись із іншими бійцями в “Міську асоціацію учасників АТО”, інформує "Галка".

  Як зазначив керівник спілки Василь Андріїв, влада або не виконує свої зобов’язання щодо надання житла бійцям, або виконує дуже повільно.

  “У 2015 році учасники бойових дій на Сході створили 8 громадських організацій , у кожної з яких були свої ідеї. Але ми об’єдналися, адже тільки спільними силами ми зможемо домогтися якихось результатів. Створюючи цей проект ми зіштовхнулися з багатьма неприємностями, але ми домоглися свого”, – сказав Андріїв.

  Бійці, інваліди третьої групи Ігор Склеповий, Володимир Домнич, Василь Гончар та Михайло Казакбаєв стали власниками квартир у новобудовах. Вони отримали однокімнатні квартири та комори. Для них це було несподіванкою – воїни навіть заплакали.

  Василь Андріїв також зауважив, що чекають житло 374 бійці. Але неофіційно багато воїнів не стоять в черзі: через бюрократичну тяганину, або через зневіру – квартири ще з 90-х років не отримали афганці. На меті організації – за 2-3 роки забезпечити житлом усіх. Першими квартири отримують інваліди АТО третьої групи.

  Землю під реалізацію проекту виділила Івано-Франківська міська рада, а спорудила житло будівельна компанія “Ярковиця”.

   

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150