ІТ-компанія зі світовим іменем відкрила новий офіс в Івано-Франківську (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську стрімко розвивається ІТ-сектор. 11 листопада компанія ELEKS, яка входить до топ-100 найкращих аутсорсингових компаній світу, відкрила новий офіс в Івано-Франківську. Тут працюватиме близько 70 фахівців інформаційної галузі, а це означає 70 робочих місць для франківців.

  ELEKS – інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів. Її офіси, окрім Івано-Франківська, розташовані також у Львові, Києві, Тернополі та Жешові (Польща).

  «Ми виросли і продовжуємо розширюватись, тому переїзд до сучаснішого просторішого офісу був для нас радісною необхідністю. Це також є і показником стабільного розвитку і росту компанії. Сподіваємось і надалі створювати комфортні робочі місця та розвивати ІТ-сектор у нашому місті», – зазначила керівниця філії ELEKS в Івано-Франківську Наталія Мухітдінова.

  Після урочистостей відбулась дискусія на тему «Перспективи розвитку ІТ-сектору в Івано-Франківську та в Україні загалом», до якої приєднався і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. «Приємно, що дедалі частіше представники ІТ-галузі обирають наше місто для роботи та життя. Це значить, що ми рухаємось у правильному напрямі, створюємо комфортну інфраструктуру та умови для бізнесу. Міська влада готова співпрацювати з ІТ-сектором, ми відкриті до інноваційних проектів та свіжих ідей. Нам потрібен інтелектуальний потенціал, який мають інформаційні компанії. Для початку слід налагодити співробітництво ІТ-кластеру, муніципалітету та навчальних закладів», – зауважив він.

  До слова, Івано-Франківьк стане п’ятим містом в Україні, що приєднається до проекту іHUB. Це некомерційна мережа центрів підтримки інновацій та підприємництва у Східній Європі, покликаних надати доступ до освіти, інвесторів, спілкування, створити простір для роботи технологічним компаніям.

   

   

  (Visited 237 times, 1 visits today)
 • 180x150