Олег Гончарук: Школи і садочки районів відновлюватимуть роботу за рішенням голів РДА

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під керівництвом голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олега Гончарука відбулася нарада щодо ліквідації наслідків стихії в області. Участь у ній взяли керівники відповідних служб та профільних структурних підрозділів ОДА.

  Повідомлялося, що наразі повністю відновлено транспортне сполучення на всіх головних автомагістралях Прикарпаття. Триває робота щодо розчищення від снігу доріг, які сполучають населені пункти у Городенківському та Рогатинському районах.

  Разом з тим, працівниками ПАТ «Прикарпаттяобленерго» здійснюються роботи з ліквідації пошкодження та відновлення електропостачання у Косівському, Тлумацькому, Городенківському та Снятинському районах.

  «Внаслідок негоди без електропостачання сьогодні перебувають майже 40 населених пунктів, – повідомив Олег Гончарук. – Райони, в яких впродовж короткого часу не буде змоги відновити електропостачання, будуть забезпечені генераторами».

  Олег Гончарук також зазначив, що всі заклади охорони здоров’я забезпечені усім необхідним для належного функціонування. Школи і садочки районів відновлюватимуть роботу за рішенням голів РДА.

  «Навчальні заклади, де будуть всі умови для проведення повноцінного навчального процесу, зокрема, забезпечено проїзд, температурний режим у приміщеннях, зможуть відновити роботу за рішенням місцевих органів влади».

  Нагадаємо,  учора, 13 листопада, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо проведення заходів, пов’язаних із ліквідацією наслідків негоди, прийняла рішення призупинити навчальний процес з 14 до 15 листопада у дошкільних навчальних закладах, школах, установах професійно-технічної освіти, а також рекомендувати коледжам та університетам здійснити аналогічні заходи.

  У Івано-Франківську школи та дитсадки не працюватимуть лише сьогодні, 14 листопада.

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150