Олег Гончарук привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку Прикарпаття

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні відбулися урочистості з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.
  Привітав представників засобів масової інформації голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук. Він побажав медійникам творчих здобутків на наполегливості.

  «Висловлюю вам вдячність за щоденну працю, яку ви старанно виконуєте. Звичайно, мало хто може зрозуміти, який це тяжкий та колосальний труд, адже на ваших плечах стоїть відповідальність за оперативне та інформативне ознайомлення мешканців Прикарпаття з найважливішими подіями, які відбуваються в області, – зазначив під час виступу Олег Гончарук. – Особливу подяку хочу висловити вашим побратимам, які працюють зараз в зоні проведення Антитерористичної операції. Схиляю голову перед ними та їхніми сім’ями».

  Очільник області додав, що розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо є невід’ємною складовою сучасності. Без цього неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, забезпечення європейських та світових стандартів демократії.

  Також під час виступу посадовець подякував журналістам за конструктивну критику, яка неодноразово допомагала побачити посадовцям їхні недопрацювання.

  За вагомий внесок у розвиток інформаційного простору області, оперативне й об’єктивне висвітлення актуальних питань економічного, соціально-політичного життя Івано-Франківщини, а також високий професіоналізм та з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку творчі колективи телевізійних та радіокомпаній нагороджено почесними грамотами обласної державної адміністрації.

   

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150