В Івано-Франківську вийшов перший номер суспільно-політичного журналу «МІСТО»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Журнал виходитиме щомісячно тиражем 10 тисяч примірників. Головним редактором «МІСТА» стала Тетяна Соболик. За її словами, журнал дотримується принципів неупередженого і збалансованого подання інформації, як того вимагають західні стандарти незалежної журналістики.

  «Ми зібрали найкращу команду журналістів Івано-Франківська, які аналізують важливі політичні, економічні та суспільні проблеми; пишуть живі репортажі; записують актуальні інтерв’ю проводять журналістські розслідування. Над створенням журналу працювали також фахові фотографи і дизайнери», – розповіла Тетяна Соболик.

  У першому номері журналу «МІСТО» вийшли два десятки ексклюзивних журналістських матеріалів. На сторінках видання також – оцінка експертів, інфографіка та якісні фоторепортажі.

  «Ми хочемо переламати стереотип, нібито друкованим виданням важко конкурувати з онлайн-медіа. Дійсно за останні роки з ринку зникли кілька друкованих ЗМІ. Але погодьтеся, що в Івано-Франківську бракує ЗМІ, яке поєднує в собі унікальний контент, його змістовну подачу та якість друку, – відзначив продюсер проекту Володимир Калин. – Тому команда, яка об’єдналася навколо «Міста» переконана, що журнал не лише успішно витримає цю конкуренцію, а й стане одним з найвпливовіших на Прикарпатті».

  Засновники журналу наголошують, що «МІСТО» не дублюватиме інші видання, а буде самостійним проектом. Журнал орієнтований на представників бізнесу, підприємців, держслужбовців, політиків тощо. Втім, серед всіх рубрик, і найвибагливіший читач знайде для себе цікаву інформацію.
  Зокрема, у журналі представлені, як аналітичні матеріали на політично-економічні теми, так і легкі репортажі на суспільну тематику. У кожному номері будуть матеріали про культуру, спорт, туризм.

  Крім того, регулярно публікуватимуться журналістські розслідування щодо зловживань місцевих чиновників та політиків.

  «Одним з основних завдань журнал буде боротьба з корупцією. Тому що сьогодні люди втомилися від політичних ігор, корупції, брехні та непрозорих правил гри у владних кабінетах, – каже співзасновник журналу Оксана Мельник. – «Місто» – це незаангажоване і чесне видання для читачів, які не можуть залишатися осторонь життя свого міста».

   

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150