Марія Савка та Олександр Сич привітали аграріїв Прикарпаття із професійним святом (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в обласній філармонії з професійним святом представників сільського господарства привітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка та голова обласної ради Олександр Сич.

  Від імені голови ОДА Олега Гончарука Марія Савка побажала усім тим, хто присвятив своє життя роботі в полі, садах, розвитку галузей тваринництва, рибництва та бджільництва успіхів і подальшого розвитку.

  «Щиросердечно вітаю усю хліборобську родину Прикарпаття з професійним святом. Завдяки вмінню керівників і спеціалістів агроформувань, праці рядових механізаторів і тваринників, фермерів та власників особистих селянських господарств результати у даному напрямку показують позитивну динаміку змін. Тож бажаю усім щедрих ужинків і достатку у кожному домі, мирного неба над головою, нехай ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та доброму здоров’ї», – сказала під час виступу Марія Савка.

  Особливу подяку посадовець висловила ветеранам праці, які стали хорошими наставниками для своїх учнів, результати роботи котрих відзначено державними нагородами, дипломами і відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради.

  За словами посадовця, цьогоріч очікується більший урожай зернових, ніж минулого року, і становитиме понад 700 тисяч тонн. Добрих показників аграрії досягли також у вирощуванні технічних культур, зокрема, таких як соя, олійний льон, ріпак, а також овочів, фруктів та ягід. Посадовець виокремила те, що якісно нового рівня розвитку набуває тваринницька галузь, агроформування відроджують традиційні для Прикарпаття галузі – вівчарство та козівництво. Позитивні зрушення спостерігаються у молочному та м’ясному скотарстві.

  «Сьогодні важливішим питанням є не зростання кількісних показників виробленої продукції, а саме її якість, яка б відповідала європейським стандартам, що дозволить розширити ринки збуту не тільки у нашій державі, а й далеко за її межами», – додали Марія Савка.

  Як зазначила перший заступник голови ОДА, не менш важливим чинником у сільському господарстві є малий аграрний бізнес у таких формах як сільськогосподарська кооперація, сімейні ферми та «зелений» туризм, які здатні забезпечити підвищення рівня життя населення у сільській місцевості та брати участь у розбудові соціальної інфраструктури сільських територій.

  Варто додати, що з обласного бюджету в аграрний сектор в цьому році спрямовано більше як два мільйони гривень, що дало змогу підсилити тваринницьку галузь, невеликі фермерські господарства та сімейні ферми.

  Принагідно зазначимо, що в державному бюджеті України на 2017 рік заплановано 5,5 мільярда гривень на підтримку дрібного та середнього аграрного бізнесу.

   

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150