“Free Student”: навчання у Словаччині пропонують абітурієнтам Прикарпаття (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На навчання до Словаччини. Сусідня держава вже другий рік поспіль запрошує українських абітурієнтів. До речі, в цьому році з’явилися нові спеціальності. Тут готують фахівців технічних та медичних напрямків. А також журналістів. Вік студентів необмежений.

  Для майбніх студентів, які мають намір навчатися в Словаччині наступного року, Програма стартує вже тепер. Першим етапом є зустріч із представниками Ружомберзького університету. Пізніше ознайомлювальна поїздка до Словаччини та курси словацької мови, йдеться в сюжеті ТРК "Вежа".

  Батьки студентів, котрі вже навчаються, закордонними умовами проживання для своїх дітей задоволені. Місяць перебування та харчування українського студента у Словаччині обходиться батькам у суму приблизно півтори сотні євро. Це не так уже й дорого за європейськими мірками, кажуть родичі студентів.

  Українські студенти навчаються в Словаччині за Європейською освітньою програмою “Free Student”. Організатори кажуть, це один із масштабних напрямків, спрямований на поглиблення культурних, освітніх та економічних зв’язків між державами.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150