Франківські школярі вчилися мистецтву орігамі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Учням спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови громадська організація «Івано-Франківська громадська обласна рада» зробила цікавий подарунок: урок із виготовлення оріґамі.

  Оріґамі – японське мистецтво складати, вивертати, вигинати папір і так утворювати з нього найрізноманітніші фігурки. Такі навички учні 2-го класу здобули у японському ресторані-театрі "Кабукі".

  «Вважаємо, що діток необхідно зацікавлювати новими незвичними способами, розширювати коло їхніх інтересів та знайомити з креативними ідеями для проведення дозвілля». – розповів про майстер-клас організатор акції Ігор Ружанський.

  Майстриня оріґамі поділилась особливостями та тонкощами цього мистецтва: «У руках школярів аркуш паперу перетворювався на гарного журавля. І це принесло їм зацікавлення та щиру радість».

  Активісти громадської організації «Івано-Франківська громадська обласна рада» проводять багато часу із дітьми різних вікових категорій та навчальних закладів.Організовують різноманітні заходи пізнавального характеру та вишукують нові цікаві варіанти, які зможуть одночасно і розважити, і навчити школярів чомусь новому.

   

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150