Студенти ІФНМУ випустили перший номер журналу «МЕД»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З ініціативи Студентського парламенту Івано-Франківського національного медичного університету почався випуск студентського журналу «МЕД». Перший номер видання днями побачив світ.

  «У нас є університетська газета «Ескулап-ІФ», але немає власне студентського журналу, — говорить голова Студентського парламенту ІФНМУ Олег Тромбола. — Ми вирішили зробити студентське видання, бо в ньому можна буде публікувати те, що не зовсім підходить офіційній університетській газеті, і буде більш такому неформатному вигляді».

  У першому номері «МЕДу» 36 сторінок, він складається з кількох різних рубрик. Відкриває видання вітальне слово ректора ІФНМУ Миколи Рожка та редакції журналу. У рубриці «З нового вікна» публікуються статті про студентів і викладачів, які окрім навчання чи викладацької діяльності займаються ще чимось цікавим. У великій рубриці «Трішки науки» автори пишуть про те, що винайдено науковцями зовсім недавно і про що мало-хто знає. У журналі є ще кілька тематичних рубрик, йдеться на сайті медуніверситету.

  «В журналі заховані кілька сюрпризів, які можна побачити, лише взявши видання до рук, — розповідає Олег Тромбола. — Так, одна зі сторінок є інтерактивною. Вона відривається, і на ній студенти можуть написати свої думки і враження від прочитаного. Тут же можна намалювати ескіз символа Дня студента. Його можна вкинути в скриньку в холі центрального корпусу. Переможець отримає банку меду з логотипом нашого журналу».

  Загалом над журналом працювали 18 людей. Це автори, редактори, коректори, верстальник тощо. Автори журналу зараз чекають на відгуки і реакцію читачів. Від цього залежатиме подальша доля видання. «Ми плануємо оцінити враження читачів, — каже Олег Тромбола. — Якщо студенти скажуть, що після першого номеру їм були б цікаві наступні числа журналу, то ми тоді постараємося випускати журнал раз на місяць. Усе залежить від багатьох факторів».

  Журнал можна отримати безкоштовно в приміщенні Студентського парламенту, на прохідних університетських гуртожитків, також у холі центрального корпусу біля посту охорони.

   

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150