Франківський готель став найкращим тризірковим бізнес-готелем Європи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  5 грудня у Києві відбулася міжнародна Гала-церемонія премії International Hospitality Awards, яка визначила найкращі готелі Східної Європи і об’єднала готелі 8 країн – України, Угорщини, Румунії, Польщі, Болгарії, Словаччини, Грузії і Молдови.

  Приємно, що серед великої конкуренції, найкращим бізнес-готелем *** визнано готель ”Надія” (Івано-Франківськ). Оцінка готелів складалася з рейтингу на найбільших світових сайтах для подорожуючих – Booking.com і Trustyou.com (останній збирає відгуки з більш як 300 сайтів), а також оцінювання незалежного журі, до якого увійшли 20 фахівців готельної справи з 10 країн світу.

  ”Нагорода International Hospitality Awards – це результат багаторічної праці нашої команди, сервісу найвищого рівня та любові до кожного гостя готелю ”Надія”. Нам надзвичайно приємно, що серед багатьох готелів з усієї Східної Європи, саме Івано-Франківський готель отримав цю надзвичайно престижну нагороду!” – генеральний директор готелю ”Надія” Маргарита Бойко.

  “Усі оцінки членів журі та відгуки на сайтах Booking.com і Trustyou.com перевіряла швейцарська аудиторська компанія Deloitte, тому не має жодних причин сумніватися у прозорості та чесності оцінювання готелів. Сьогодні ми радіємо престижній нагороді та в, той же час, прагнемо надалі вдосконалюватися і радувати наших гостей найвищим рівнем сервісу та обслуговування!” – директор з маркетингу готелю ”Надія” Роман Король.

   

   

   

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150