Одинадцята сесія Івано-Франківської облради: Олександр Сич прозвітував за рік роботи (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Традиційно президія вручила ордени та медалі. А далі – ще 17 прикарпатських добровольців урочисто отримали статус учасника бойових дій. Статусу учасника АТО стосувалося і перше питання порядку денного. Депутати звернулися до Президента України, Кабміну та Уряду з проханням надати його і військовим капеланам.

  Якщо буде ліквідовано Прикарпатське управління бурових робіт “Укранафта”, області загрожує екологічне лихо. А чимало людей втратять роботу. Такий лейтмотив іншого звернення прикарпатських депутатів. Його вони адресували голові Верховної Ради, Прем’єр-міністру України, профільному міністру та голові правління “Укрнафти”.

  Торік майже у цей час відбулася перша сесія новообраної на місцевих виборах обласної ради 7-го демократичного скликання. За цей період зроблено чимало, прозвітував голова облради Олександр Сич. Одним із найбільших здобутків вважає дію проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Також однією із кращих називає обласну Програму захисту учасників АТО та їхніх сімей.

  На черговій сесії облрада внесла зміни до структури свого виконавчого апарату. Зокрема, невдовзі тут створено відділ земельних ресурсів.

  На порядку денному 11-ої сесії облради майже сім десятків проектів рішень. Серед найбільш актуальних – виплати зарплати медикам, виконання бюджету упродовж нинішнього року, зміни до Програми розвитку освіти на Прикарпатті.

  Сюжет – ТРК "Вежа".

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150