Тисмениччина відзначає 50-річчя із часу утворення району як територіальної одиниці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук вітає жителів Тисменицького району із величним святом – 50-річчям із часу утворення району як територіальної одиниці.

  "В історії Тисменицького району переплетені сторінки славного минулого та гідного сьогодення. Тисмениччина є батьківщиною письменника, засновника Манявського Скиту Йова Княгиницького, історика, члена уряду ЗУНРу Костя Левицького, етнографа і філософа Юліана Целевича та інших відомих людей на Прикарпатті.

  Монастир Успіння Матері Божої у Погоні і Духова Криниця є місцями історико-культурної спадщини. А ще – Козакова Долина, Вовчинецькі Гори. Вони є своєрідною візитівкою Тисмениччини.

  Славиться Тисменицький район і майстрами кушнірської справи. Знаними на Прикарпатті і в Україні є ВАТ «Івано-Франківськцемент» в Ямниці, Завод керамічних виробів у Загвізді, Шиноремонтний завод в Угринові, Закрите акціонерне товариство «Авангард» у Загвізді.

  Дорогі тисменичани! Висловлюю Вам слова щирої вдячності за вашу щоденну працю, патріотизм. Вірю, що Ви не лише збережете історію, традиції рідного району, а й примножите його економічний, культурний та туристичний потенціал.

  Бажаю всім жителям Тисменицького району миру, благополуччя, добра. Щастя і радості Вам!", – йдеться у повідомленні.

   

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150