Через падіння дерева без світла була Верховинщина

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, після обіду, через падіння дерева на лінію 35-110 кВ «Верховина-Ільці» було відключено від електропостачання більшу частину Верховинського району.

  Енергетики цього ж дня оперативно провели обстеження лінії та відшукали місце пошкодження. З’ясувалося, що вимкнення спричинило падіння велетенського дерева, що розламалося на дві половини і впало на лінію.

  «В горах темніє дуже швидко, а для того, щоб під’їхати до лінії електропередач і зняти дерево потрібна була спецтехніка, тож нам довелося перенести ремонтні роботи на сьогодні, – розповідає технічний директор ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олег Сеник. – Сьогодні від ранку наші бригади працювали на місці аварії, а до 12.00 ми змогли повністю відновити електропостачання усіх споживачів».

  Зазначимо, що вчора частину споживачів, в першу чергу категорійні споживання – лікарні, комунальні підприємства, держустанови було заживлено від резервної лінії з Чернівецької області.

  У енергокомпанії повідомляють, що такі ситуації з падінням дерев у гірських районах, особливо у цю пору року є непоодинокими. На жаль трапляються випадки, коли дерева задля власної вигоди підпилюють місцеві мешканці, щоб потім продати цінну деревину.

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150