У мерії запевняють, що цього року у Франківську вдасться закрити квартирну чергу інвалідів АТО та членів сімей загиблих

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Спільними зусиллями державного та міського бюджетів вдасться забезпечити квартирами членів сімей загиблих та інвалідів І-ІІ групи серед учасників АТО. Йдеться про чергу, яка склалась в Івано-Франківську станом на листопад поточного року (відповідно до постанови Кабміну №519). А це 7 ветеранів та 7 членів родини загиблих.

  "Обсяг фінансування за програмою “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I—II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов” для Івано-Франківщини на 2016 рік збільшили. Він становитиме ще додаткові 5 892 500 грн., з них, прогнозовано, близько 2,5 млн. грн. надійде конкретно в обласний центр", – інформують на сайті МВК.

  Цьогоріч за цією ж програмою з держбюджету наше місто вже отримало 5 045 770 грн. Це дало змогу Івано-Франківській міській раді в грудні виділити матеріальну допомогу 5-м сім’ям загиблих та трьом учасникам війни на сході України. Також нагадуємо, що буквально днями з міського бюджету кошти для купівлі квартир сім’ї загиблого та двом ветеранам АТО на загальну суму 2 377 200 грн.

  До слова, в Івано-Франківську успішно реалізують програму «Житло для учасників АТО». Це результат співпраці Асоціації учасників АТО, міської влади та підприємців. І наше місто – чи не єдине, де ця програма має позитивний досвід. Так вручили ключі від 4-х 1-кімнатних квартир для ветеранів та ще від 3-х 2-кімнатних. Міський голова Івано-Франківська зазначає, що муніципалітет й надалі працюватиме над програмою. Крім того, вестиметься робота й в інших напрямках – створення інвестиційних проектів під будівництво житла для учасників АТО

   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150