“Приватбанк” на кілька днів може призупинити роботу, – журналіст

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Робота "Приватбанку" може бути призупинена не більше, ніж на кілька днів.

  Про це в своєму блозі на "Обозревателе" написав шеф-редактор видання Орест Сохар.

  Він нагадав, що питання про націоналізацію банку можуть обговорити сьогодні ввечері.

  Однак, це лише один зі сценаріїв, оскільки багато хто радить нашим главам провести цю процедуру в п’ятницю, після прийняття в першому читанні бюджету, крім того, 23 грудня – дата, набагато зручніша з погляду календаря платежів,
  – наголосив Сохар.

  За його словами, що на посаду топ-менеджера "Приватбанку" розглядають кандидатуру нинішнього керівника установи Олександра Дубілета.

  Дубілет, по-перше, знає всі лазівки банку, і, по-друге, це для нього хороша можливість пом’якшити кримінальну відповідальність за доведення банку до такого стану, адже намалювалася діра в 140 млрд грн, і виникла вона не сама-собою, а в тому числі – і через інсайдерське кредитування,
  – написав Сохар.
  Він додав, що в Міністерстві фінансів фахівця, який би на необхідному рівні зміг керувати банком, немає. Тому розглядається кандидатура банкіра Юрія Блащука, а також ще один варіант – передача в управління міжнародної компанії. Але наразі рішення прийнято на користь чинного топ-менеджера.

  За інформацією джерел, в банк також можуть зайти й іноземні представники, принаймні – в його правління.

  Нагадаємо, Кабінет міністрів України змінив чинний порядок придбання акцій банків в обмін на облігації внутрішньої державної позики. Таке рішення Кабміну свідчить про початок підготовки націоналізації "Приватбанку".

  За даними ЗМІ, сьогодні, 18 грудня, о 20:30 відбудеться засідання Кабінету міністрів України щодо націоналізації "Приватбанку".

   

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150