Ми ще здатні тримати зброю в руках, – франківські ветерани міліції знову вийшли на мітинг (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 20 грудня, під стінами Головного управління Національної поліції в області вийшли на мітинг близько сотні ветеранів правоохоронних органів.

  Вони підтримали всеукраїнську акцію протесту через порушення вимог Конституції та Законів України щодо пенсійного забезпечення вказаної категорії пенсіонерів, пише "Галка".

  Як зазначив пенсіонер міліції, полковник Василь Лемчук 6 грудня, коли міліціонери вийшли на перший мітинг, Верховна Рада ухвалила зміни в статтю 63, за якими надається право Кабміну встановлювати коефіцієнт перерахунку у ручному режимі.

  “Але якщо у вас пенсія більша, ніж вам нарахують, вам залишать ту пенсію. Вони зроблять так: можливо, комусь додадуть 200-300 гривень, а, може, і не додадуть”, – зазначив Володимир Лемчак.

  Щоправда законопроект повинен ще підписати Президент, тоді зміни набудуть чинності з 1 січня 2017 року.

  “Нас цинічно зрадили. Зараз мова йде про те, що будуть створювати комісії, списки до 1 лютого, однак 22 грудня ухвалять бюджет, і якщо не буде закладений в бюджет цей перерахунок, ми знову будемо ходити”, – розповів Володимир Лемчак.

  “Ми ще здатні тримати зброю у руках, якщо треба, показувати факти корупції, відстоювати свої права”, – підкреслив полковник.

  Також ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ висловити недовіру не тільки Міністерству, а й керівництву ветеранської обласної організації, інформує “Галка”.

   

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150