З нагоди Дня енергетика Президент відзначив прикарпатця

 • 180x150
 • Опубліковано:

  22 грудня, на День енергетика, було оприлюднено указ Президента України про присвоєння почесного звання «Заслужений енергетик України» шести працівникам енергетичної галузі, серед яких електрослюсар ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Зеновій Ревко.

  Зеновій Йосипович Ревко, електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв виробничої дільниці централізованого ремонту підстанцій служби підстанцій, працює у енергокомпанії з 1988 року.

  У 1999 році йому присвоєно найвищий шостий розряд електрослюсаря. За роки роботи він зарекомендував себе висококваліфікованим спеціалістом, принциповим та вимогливим працівником. Досконало знає будову, експлуатацію і ремонт всього енергетичного обладнання підстанцій 35-110 кВ.

  На основі набутого досвіду Зеновій Ревко впровадив методи відновлення бракованого і пошкодженого обладнання, що зменшує затрати на експлуатацію і обслуговування підстанцій. За його активною участю виконувались складні монтажні і налагоджувальні роботи по реконструкції підстанцій 110-35 кВ з заміною застарілих комутаційних апаратів на сучасні вакуумні та елегазові, що дало можливість значно підвищити надійність, ефективність і безперебійність електропостачання споживачів області.

  Він невтомно вдосконалює свої знання в галузі енергетики, подає цікаві та дієві раціональні пропозиції щодо удосконалення роботи служби.

  Нагороджений Грамотою ПАТ (2003,2004), нагрудним знаком «Відмінник енергетики» (2005), дипломом «Кращий працівник ПАТ» (2007), Грамотою голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради (2013).

   

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150