“Викликаю вогонь на себе”, – нардеп з Коломиї збирає 2,5 мільйона застави, щоб балотуватися у Президенти

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат від 88-го округу з центром у Коломиї Юрій Тимошенко (фракція "Народний фронт") повідомив на своїй Фейсбук-сторінці про намір балотуватися на чергових президентських виборах і просить допомогти йому зібрати 2,5 мільйона гривень застави.

   Тимошенко також пише, що в його долі було багато пророцтв, знамень і знаків і поки що всі вони збулися. А знаком балотуватися у президенти став серіал "Слуга народу":

  «Друзі, якщо Ви всі чесні люди таки повірите оцим моїм словам, то навіть не сумнівайтеся, що я вже Ваш президент так само, як я знав про те, що я вже депутат Верховної Ради, тільки-но отримав запрошення балотуватися на цю посаду, – написав Юрій Тимошенко. – В моїй долі було багато пророцтв, знамен і знаків, що ведуть мене по житті і поки що всі вони збулися. А про депутатство і майбутнє президентство, коли в Україні про таке ще й не думалось, перший знак отримав ще літом 1979 року, а останній – це весь серіал «Слуга народу», бо саме про це я мріяв такі довгі роки свого життя в кожен важкий момент для держави, думаючи чомусь завжди одне і теж: «Ех, була б моя воля».

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150