Талановиті виконавці Прикарпаття вітали франківців з прийдешніми святами

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Поблизу головної ялинки міста лунали новорічні пісні, колядки та щирі вітання з прийдешніми святами від талановитих виконавців Прикарпаття. Такий урочистий концерт для франківців та гостей міста організували вчора, 25 грудня, активісти громадської організації «Івано-Франківська громадська обласна рада».

  Особливу атмосферу свята створив неповторний ансамбль «Дзвіночки», вихованка студії Ірини Шабан Юлія Буній, молода співачка Лідія Ярославська та інші виконавці. Ведучі шоу-програми Олексій Томин та Христина Пеца-Довбуш. Найменші франківці сміливо брали до рук мікрофон і розповідали новорічні вірші, за що і отримали солодкі подарунки та неабияк розважили глядачів.

  Урочистий концерт активісти організували з метою створення новорічного настрою, позитивних емоцій та вражень у цей непростий для держави час.

  На завершення концерту голова громадської організації «Івано-Франківська громадська обласна рада» Юрій Стасинець привітав усіх із наступаючими святами, а виконавці спільно заспівали пісню «Старий рік минає….».

   

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150