Двадцять учасників АТО отримали квартири в Івано-Франківську (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В обласній філармонії 30 грудня урочисто вручили 20 договорів на продаж-купівлю квартир сім’ям учасників АТО.

  Ці квартири перебувають у стадії будівництва. З них 11 однокімнатних площею по 43,2 кв.м. Є дев’ять двокімнатних по 58.1 кв.м. Помешкання будуть розташовані поблизу “Епіцентру”. Також забудовник “Ярковиця” надав підсобні приміщення, пише "Галка".

  Голова спілки добровольців АТО Прикарпатт Василь Андріїв сказав, що цей проект, заснований Спілкою, унікальний в Україні. Проект, як він зауважив, доволі простий – місто виділяє землю ветеранській організації, а та обирає інвестора для будівництва житла. Частину квартир забудовник віддає учасникам АТО.

  Квартири виділяють насамперед інвалідам третьої групи, багатодітним сім’ям та іншим, які не включені у державні програми з житла.

  “Ми вирішили в першу чергу тих хто малозабезпечений, хто втратив своє здоров’я на Сході України”, – сказав Андріїв.

  Серед тих, хто отримав квартири, – Андріана Арехта, доброволець “Айдару”, яка проживає з чоловіком та дитиною у будинку старенької бабусі. Вона вагітною воювала в АТО. Також їй вручили нагороду мімького голови “За честь і звитягу”.

  Іван Бондарєв, який працював психологом сектора М, конвоював вантаж-200, батько трьох дітей. Ще один багатодітний батько – Ярослав Фіцик, котрий служив у 185-ій комендатурі. Він теж отримав відзнаку За честь і звитягу.

  Також на сцену для нагородження підіймався Володимир Косолапов, раніше боєць “Айдару”, а зараз – контрактник.

  Квартиру виділили бійцю 2-го батальйону оперативного призначення Олександру Пархуновському. Документи вручили його матері.

  “Дякую. Я кожного вечора молюся за наших всіх дітей. Щоб Бог допоміг, і мій син повернувся додому живим”, – сказала жінка.

  Міський голова Руслан Марцінків повідомив, що наступного року планують виділити сто двадцять квартир для учасників АТО у співпраці з Асоціацією ветеранів.

   

  (Visited 73 times, 1 visits today)
 • 180x150