На Прикарпатті відзначили 108 річницю від дня народження Степана Бандери (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У селі Старий Угринів Калуського району поблизу історико-меморіальному музею Бандери відбулися поминальна панахида і віче з нагоди відзначення 108 річниці від дня народження Степана Бандери.

  Присутні помолилися за упокій душі провідника Організації українських націоналістів та поклали вінки і квіти до хреста, привезеного із могили Степана Бандери у Мюнхені, пише "Фіртка".

  Як зазначив голова організації українських націоналістів Віталій Цапович, заходи, які відбулися сьогодні в Старому Угринові до 108 річниці від Дня народження Степана Бандери є позитивними в тому плані, що громада віддала шану свому земляку, беззаперечному Герою України Степану Бандері.

  "Позитивом є велика кількість дійсний бійців АТО, які нині були в Старому Угринові. Приємно, що цьогоріч панахида за Степаном Бандерою відбулася біля Хреста з його могили в Мюнхені, який встановлений поруч з місцем де в 1990 -91 роках стояв двічі підірваний комуністичними спецслужбами перший пам’ятник Степану Бандері. Разом з тим не слід заноменклатуризовувати постать Степана Бандери одноманітними щорічними промовами пана Олександра Сича. Я думаю посадовим особам тут слово взагалі не слід надавати. Хай доказують свою відданість ідеалам Бандери своїми справами на займаних посадах. Також хотілося би, щоб День народження Степана Бандери, який є Символом Української Нації було менше плачів і недоречних політичних промов, а гриміла бойова українська пісня. Ті поодинокі живі бандерівці яким за 90 років отримували фінансову допомогу не меншу ніж зарплата того ж пана Сича. А Старому Угринову вперше за всі роки формальної Незалежності зробили гідну дорогу. Бо хто нині туди їхав бачив щось наближене до бездоріжжя. Заповіт Бандери – менше говорити про любов до України, а доводити цю любов конкретними справами", – наголосив В.Цапович.

  Як наголошує народний депутат України Віктор Шевченко, "разом з однодумцями та патріотами вдасться втілити його бачення місця України на геополітичній карті світу та збудуємо сильну і процвітаючу державу, якою хотів бачити Україну Степан Бандера. Ідеї та погляди Степана Бандери актуальні і сьогодні. Лише разом".

  Перший пам’ятник Степану Бандері відкритий 14 жовтня 1990 року.

   

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150