На Калущині перевізники різко підвищили тарифи на проїзд

 • 180x150
 • Опубліковано:

  3 січня голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій провела нараду з перевізниками.

  На нараді обговорили питання підвищення тарифів на пасажирські перевезення, які встановили перевізники з 1 січня 2017 року, інформує прес-служба Калуської РДА.

  «Держава дала право перевізникам самим приймати це рішення. І райдержадміністрація не погоджувала затвердження тарифів на пасажирські перевезення. Однак, перед тим, як приймати такі важливі рішення, необхідно було обговорити дане питання, а не ставити нас перед фактом, що ви підняли тарифи на перевезення. Ми постійно йшли назустріч перевізникам, намагалися знайти спільну мову, щоб люди отримували належні послуги за перевезення», – зазначила Наталія Бабій.

  Заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Тетяна Кізан поінформувала, що до райдержадміністрації подано таблиці вартості проїзду на приміські маршрути Калуського району, які затверджені перевізниками: ПП «Західавтотранс», ТзОВ «Євро-Авто-Бан», ТзОВ «Автотранспортна асоціація», фізичною особою-підприємцем Ігорем Максимівим. Відповідно до поданих перевізниками розроблених таблиць, вартість проїзду на маршрутах зросла у межах від 57,8 до 85,7 % у порівнянні з цінами, які діяли з 20.08.2015 року дотепер, у розрахунку від початкової зупинки до кінцевої.

  Згідно поданих таблиць вартості проїзду, граничний тариф одного пасажиро-кілометра на маршруті становить 0,65 грн. плюс 3% страхового збору. На маршрутах, на яких надає послуги ТзОВ «Євро-Авто-Бан», до вартості проїзду включено ПДВ 20 %. На маршрутах «Калуш-Пійло», «Калуш-Зелений Яр», «Калуш-Бабин Зарічний» вартість проїзду не змінилася.

  Перевізники мотивували своє рішення тим, що змушені платити водіям заробітну плату не менше 3200 гривень. А ще нарікали на здорожчання автозапчастин та дизпалива. Директор ПП «Західавтотранс» Микола Манелюк зазначив, що перевізники поспішили з прийняттям свого рішення, однак нові тарифи у приміських «маршрутках» діятимуть з 10 січня.

   

  (Visited 65 times, 1 visits today)
 • 180x150