На Калущині через скажену лисицю вакцинуватимуть усіх собак

 • 180x150
 • Опубліковано:

  20 січня заступник голови протиепізоотичної комісії, в. о. начальника управління Держпродспоживслужби в Калуському районі Григорій Химич провів засідання даної комісії, яке відбулося у зв’язку з випадком сказу в урочищі Саджівка, поблизу села Завій.

  В. о. начальника управління Держпродспоживслужби в Калуському районі Григорій Химич проінформував про захворювання лисиці на сказ. Після проведення досліджень патматеріалу було підтверджено дане захворювання. Григорій Химич зазначає, що лисиця ні з ким не контактувала, тож людей із цього села не доведеться вакцинувати, пише прес-служба Калуської РДА.

  Начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби Оксана Ананєвич довела до відома членів комісії та присутніх про епідемічну ситуацію зі сказу в області та районі.

  Комісія прийняла рішення та затвердила заходи з ліквідації захворювання на сказ у с. Завій. Зокрема, передбачено проведення вакцинації усіх сприйнятливих на сказ тварин. Рішенням комісії доручено голові УТМР Володимиру Сафіуліну привести до норм щільність лисиць та врегулювати чисельність бродячих собак на території мисливських угідь.

  Найближчим часом для щеплення собак буде виділено вакцину. А наступного тижня планується провести спільне навчання єгерів та працівників управління Держпродспоживслужби, де буде відпрацьовано алгоритм дій під час виявлення сказу у тварин.

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150