Івано-Франківськ відвідали медики Луганщини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями, на запрошення головного лікаря Івано-Франківська Тараса Масляка, на Прикарпаття приїхали медики Попаснянської центральної районної лікарні.

  У 2016 році декілька груп лікарів-волонтерів з різних лікувальних установ Івано-Франківської області їздили з медичним десантом до Попасної. Таку роботу після демобілізації започаткував Тарас Масляк, адже під час військової служби побачив нестачу лікарів у прифронтовій зоні.

  А декілька днів тому у Івано-Франківську зустріли медичних сестер з Попасної.

  «Хочу дуже подякувати лікарям, які до нас приїжджають і допомагають людям. Приїжджають з власної ініціативи, за власні кошти, ризикуючи життям. На них чекає багато пацієнтів. Дякуємо колегам за те, що запросили нас в гості. До сьогодні ми ніколи не були на Західній Україні. У Центральній міській клінічній лікарні ми зустрілися з головним лікарем Тарасом Масляком, його заступником Олегом Ціхонем та завідуючим гінекологічним відділенням Коломийського пологового будинку Ростиславом Петруняком. Нам провели екскурсію лікарнею і ми побачили, що тут створені усі умови для пацієнтів – в палатах наявні санвузли, душові кімнати», – поділилася враженнями операційна медсестра Юлія Чорна.

  Гостям з Луганщини провели екскурсію Івано-Франківськом, а також повезли їх у заповідник «Давній Галич», у Яремче та в Коломию.

   

   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150