На Тисмениччині урочисто відкрили НВК – цьогоріч перший на Прикарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  31 січня у селі Рошнів Тисменицького району урочисто відкрили та освятили навчально-виховний комплекс, який став першим, відкритим у 2017 році в області. Новий садочок «Калинонька» зі зручними умовами відтепер стане другою домівкою для 25 рошнівських дошкільнят.
  Урочиста подія відбулася за участю заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка, голови Тисменицької райдержадміністрації Івана Семанюка, голови Тисменицької районної ради Романа Крутого, сільського голови с.Рошнів Богдана Бідочки, працівників школи та громадськості.

  Директор НВК Василь Басараб подякував усім, хто долучився до відкриття дитячого садочка – фінансово та працею: обласній, районній владі, депутатам районної ради, відділу освіти, батькам, та висловив сподівання, що кількість дітей в Рошнівській школі постійно, з року в рік, буде збільшувати, діти залюбки відвідуватимуть свою нову домівку.

  Заступник голови ОДА Ігор Пасічняк та керівники району відзначили, що найкраща інвестиція – це інвестиція у дітей. Тож у цьому напрямку активно працює і обласна, і районна влада. За рахунок коштів обласного та районного бюджетів вдалося розширити діючі навчальні заклади, реорганізовуючи школи в навчально-виховні комплекси. Таким чином, дошкіллям на сьогодні охоплено півтори тисячі малюків. Відкритий нині Рошнівський НВК став 14-м у районі та першим в області цьогоріч.

  Рошнівські школярі та дошкільнята підготували для гостей та найрідніших глядачів театралізовану постановку, вірші, пісні, у яких по-дитячому щиро дякували дорослим за розкішний подарунок.

  25 дітей віком від трьох до п’яти років проводитимуть відтепер свій час у новому садочку під опікою двох вихователів та няні. Для того, щоб дітворі було комфортно, з бюджету виділено більше як 550 тис. гривень, за рахунок яких облаштовано затишну спальню, ігрову кімнату, гардеробну, є їдальня та пральня.

   

   

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150