У Франківську планують побудувати 24-поверховий будинок – найвищий у західному регіоні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це на своєму сайті повідомляють представники будівельної компанії “Мельник”.

   "Незважаючи на складну економічну ситуацію, недосконале законодавство та безпрецедентну корупцію, в 2016 році компанія, крім реалізації своїх відомих об’єктів, займалася розробкою нових грандіозних унікальних інфраструктурних проектів у західному регіоні і не тільки, які прикрасять наше місто, стануть його родзинкою", – йдеться у повідомленні на сайті.

  «Смарагдові вежі» – інфраструктурний проект, що передбачає пішохідний міст між двома торговими комплексами на перехресті вулиць Галицька і Тролейбусна. Одна з найнасиченіших транспортом вулиць отримає пішохідний міст з ліфтами. Міст об’єднає два торгово-розважальні центри загальною площею 15 тисяч кв. м комерційної нерухомості. Два житлові комплекси утворять такі собі «зелені ворота» на одному із в’їздів до міста.

  «Dream Town» («Місто мрії») – житловий комплекс у центральній частині міста, розміщений на 4 га землі, в межах вулиць Бандери та Коновальця. Візитівкою комплексу стане перша 24-поверхівка – найвищий будинок у західному регіоні. Комплекс передбачає розвинену інфраструктуру, дитячі та спортивні майданчики, відпочинкові зони, паркінги, велосипедні доріжки та дитячий садочок.

  «Престиж таун» – комплекс житлових будинків у районі вулиць Вовчинецька та Хмельницького площею 6 га. Містечко включатиме 16-поверхівку «Престиж хол» з торговим центром і розвинену інфраструктуру – дитячі та спортивні майданчики, відпочинкові зони, паркінги, велосипедні доріжки та дитячий садочок.

  Елітний будинок «Шевченко», розташований на однойменній вулиці, отримає продовження (другу чергу). Будинок виконаний в стилі мінімалізму і гармонійно вписується в архітектуру вулиці, яка поєднує в собі будинки різних стилів та епох. Елітний будинок з підземним паркінгом, затишним двориком, терасами на верхніх поверхах та комерційними приміщеннями на першому поверсі для ведення малого чи середнього бізнесу.

  (Visited 556 times, 3 visits today)
 • 180x150