Апеляційний суд пом’якшив вирок іноземцям, яких засудили за згвалтування франківської школярки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 8 лютого, в Апеляційному суді Івано-Франківської області відбулося друге засідання у справі, в якій двоє громадян Йорданії оскаржили своє покарання за розбещення і згвалтування неповнолітньої франківки.

  Як відомо, їх засудили до десяти років в’язниці.

  Нагадаємо, що в січні 2016 року правоохоронці затримали двох студентів Івано-Франківського національного медичного університету, громадян Йорданії, за підозрою у зґвалтуванні малолітньої мешканки міста Івано-Франківська.

  Сьогодні йшла мова про можливе виголошення рішення у справі, де іноземці вимагають скасування ув’язнення, адже вважають себе невинними.

  Засідання, як і попередні, було закрите. Воно тривало більше години, після чого колегія суддів вийшла у нарадчу кімнату.

  Однак перед виголошенням вироку колегія суддів заявила, що зважаючи на особливості цієї справи, яка розглядалася у закритому режимі, оголошення вироку також буде закритим. Суд пояснив, що керується Конвенцією про права людини в інтересах особистої безпеки учасників суду. Суд також додав, що відкрите оголошення вироку може перешкодити інтересам правосуддя, інформує “Галка”.

  Колегія суддів ухвалила рішення пом’якшити вирок іноземцям. Замість десяти років в’язниці одному з них скоротили термін ув’язнення до 4 років і шести місяців обмеження волі. Іншому – до чотирьох років.

  Про це ”Галці” повідомив представник прокуратури. Після оголошення вироку потерпіла вийшла у сльозах.

  Згодом захисник підсудних Олександр Давидов розповів ”Галці”, що в ході апеляції відбулося перекваліфікування справи: замість згвалтування – добровільний вступ у статеві стосунки з Статеві зносини з особою, що не досягла статевої зріслості (Ст. 155, ч1 ККУ). Давидов наголосив, що підсудні щиро розкаялися у цьому злочині та визнали свою вину, тому вироком вони частково задоволені. Адвокат припускає, що прокуратура буде оскаржувати покарання через його м’якість.

   

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150