Іноземці, засуджені за зґвалтування франківської школярки, можуть вийти на волю: нині чекають рішення суду (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Апеляційному суді Івано-Франківської області 8 лютого відбувається друге засідання у справі, в якій двоє громадян Йорданії оскаржують своє покарання за розбещення і згвалтування неповнолітньої франківки.

  Як відомо, їх засудили до десяти років в’язниці.

  Нагадаємо, що в січні 2016 року правоохоронці затримали двох студентів Івано-Франківського національного медичного університету, громадян Йорданії, за підозрою у зґвалтуванні малолітньої мешканки міста Івано-Франківська.

  Сьогоднішнє засідання, як і попередні, закрите, на нього прийшли представники прокуратури, потерпіла дівчина, представники арабської громади, а також доставили засуджених іноземців, інформує ”Галка” з місця події.

  Сьогодні можливе виголошення рішення у справі, де іноземці вимагають скасування ув’язнення, адже вважають себе невинними.

  Тому суд пікетують активісти ”Національного корпусу”: кажуть, що мають інформацію про можливе виправдання іноземців, тому своєю акцією привертають увагу до справи. Прийшли й журналісти. 

  До слова, інформація про нинішнє засідання на веб-сайті Апеляційного суду, на відміну від інших справ, не була зазначена. Про неї ”Галка” дізналася зі своїх джерел.

   

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150