Через приїзд Порошенка до Франківська працівників Білого дому “попросять на вихід”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Завтра , 9 лютого, президент України Петро Порошенко відвідає Івано-Франківську область з робочим візитом.

  Журналістам “Галицького кореспондента” з власних джерел стало відомо, що у зв’язку з приїздом президента України Петра Порошенка на Прикарпаття працівників міської та обласної ради попросять покинути приміщення Білого дому.

  Прокоментував цю ситуацію заступник голови облдержадміністрації Валерій Крецул.

  “В п’ятницю і так скорочений робочий день на годину, по законодавству, тому нічого тут такого немає. Я особисто не можу цього підтвердити тому що я, наприклад, не збираюсь покидати приміщення адміністрації, піду “за надобом”, як завжди.”

  Також є інформація про те, що перед тим, як прийняти в гості президента, кабінети головної будівлі міста всю ніч обшукуватимуть працівники СБУ з собаками. Така недовіра і прохання раніше покинути робочі місця викликала обурення працівників міської та обласної адміністрацій.

  Натомість, Валерій Крецул цю інформацію не підтверджує:

  “Я таке не чув на жаль. Я ж тут працюю цілими днями і я не бачив нічого такого, ніякого обурення не чув.”

  Зокрема Валерій Крецул розповів, що у рамках робочої поїздки Петро Порошенко побуває в Коломийському районі на новозбудованій поліклініці центральної районної лікарні, на першій черзі Галицької центральної районної лікарні. Також відбудеться передача кількох пожежних автомобілів ДСНС області.

  Останній пункт програми – нарада з керівниками різних галузей нашої та сусідніх областей з питань дорожнього будівництва.

   

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150