Порошенко урочисто відкрив у Галичі новий корпус центральної районної лікарні (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 10 лютого, за участі Президента України Петра Порошенка, який перебуває на Прикарпатті з робочим візитом, відбулося урочисте відкриття нового корпусу Галицької центральної районної лікарні.

  Також Президент урочисто передав головному лікарю районної лікарні сертифікат на обладнання для кабінету ургентної лабораторії.

  Комунальний заклад «Галицька центральна районна лікарня» потужністю 200 ліжок надає медичну допомогу населенню району в кількості 43,9 тис.осіб. Будівництво лікарні розпочато у 1982 році та триває близько 40-ка років. В 1990-1993 роках збудовано господарське приміщення, котельня, патанатомічний корпус, у 1998 році здано в експлуатацію поліклініку на 360 відвідувань, а у 2004-му – дитячо – терапевтичний корпус на 65 ліжок.

  Сьогодні відкрили тільки головний корпус, проте необхідно ще завершити будівництво І пускового комплексу хірургічного корпусу потужністю 73 ліжко/місць, яке розпочато у 1982 році. Це дасть можливість перенести хірургічне, урологічне, травматологічне, офтальмологічне, неврологічне, акушерсько-гінекологічне відділення, які на сьогодні знаходяться в старих приміщеннях, що не відповідають санітарно-технічним нормам.

  Нагадаємо, також сьогодні, 10 лютого, Петро Порошенко побував у Коломиї на відритті нової поліклініки, нові пожежні автомобілі вже чекають на його приїзд на площі біля ОДА в Івано-Франківську.

   

   

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150