У Космачі на ноги ставлять “кучеряві” лікарі (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Не вистачає коштів на медикаменти? Тоді вирушайте в Карпати. Там, у гірському селі Космач, на ноги вас поставлять “кучеряві” лікарі . І за це грошей не візьмуть. Бо вони вівці.
  На вигляд це звичайна ферма. А насправді – незвичайна поліклініка. Її в себе на подвір’ї організував горянин Роман. А ось його “кучеряві” медики. Їх тут майже два десятки.

  Роман – ветеринар. А за сумісництвом – овітерапевт. Розповідає, при деяких хворобах вівці – найкращі лікарі.

  Традиційні гуцульські рецепти оздоровлення, так звану вівцетерапію, Роман запатентував. Тож тепер у нього чимало різних пацієнтів.

  Слава про вівцетерапію давно вийшла за межі гірського села. Люди за універсальними ліками поспішають до овець. Бо і дієво, і задарма.

  Цілющою в овець є навіть шерсть. Кілька тижнів носіння ось такого поясу – і про болі в спині можна забути, – запевняють горяни.

  Найбільшим попитом “кучеряві” лікарі користуються у дітей. Їм дозволяють навіть покататися верхи. Від цього, кажуть горяни, вони заспокоюються і стають добрішими. Ці тварини лікують не лише тілесні хвороби, а й душевні. Тож, якщо турбує депресія – рецепт простий – обійміть вівцю.

  Сюжет – ТРК "Вежа".

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150