Керівники обласної ради з робочим візитом побували в Долинському районі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Керівники обласної ради з робочим візитом відвідали Долинський район. Участь у поїздці взяли голова обласної ради Олександр Сич, його перший заступник Василь Гладій, заступник Сергій Басараб, депутати обласної ради Остап Дзеса, Олександр Матусевич, Богдан Ленігевич, Юрій Мазур, керівництво району.

  Свою роботу на Долинщині прикарпатські обранці розпочали із зустрічі з керівниками органів місцевого самоврядування, депутатами районної ради, представниками громадськості. В ході наради присутніх ознайомили з новаціями проведення обласних конкурсів розвитку місцевого самоврядування. Також відбувся обмін думками щодо процесу децентралізації, шляхів вирішення екологічних проблем в районі та можливості залучення додаткових коштів задля розвитку населених пунктів.

  Опісля зустрічі керівники обласної ради відвідали низку об’єктів, які упродовж останніх років фінансувалися з обласного бюджету та ознайомилися з реалізацією проектів обласних конкурсів і програм розвитку місцевого самоврядування. Зокрема, побували в Рахинянській сільській раді, яка стала переможцем сьомого Конкурсу і в цьому році буде реалізовувати проект "Для здоров’я молоді – сучасний спортивний майданчик". "У селі є багато діток шкільного віку, але спортзалу в школі немає. Тому, якщо ми відкриємо цей спортивний майданчик, хоча б на весняно-літній період зможемо використовувати його для проведення спортивних занять", – розповів сільський голова с. Рахиня Василь Хом’як.

  Ефективне використання коштів обласного бюджету показало село Гериня. Завдяки реалізації проектів у минулому році тут вдалося встановити систему освітлення вулиць населеного пункту та налагодити водопостачання.

  "Ми вкотре переконалися наскільки важливим є сьогодні питання водозабезпечення. Адже під час робочих поїздок спостерігаємо, що води немає не тільки в низинних районах, але й в гірських. В сьомому Конкурсі цей напрямок був одним з пріоритетних. Сьогодні бачимо, що за допомогою коштів обласного бюджету той чи інший населений пункт має змогу отримувати воду", – відзначив Олександр Сич.

  В ході візиту керівники облради також побували в селі Гошів, де на місці незавершеного будівництва Будинку культури планується зведення школи та оглянули Будинок культури в селі Витвиця, приміщення якого необхідно відремонтувати та встановити опалення.

  Завершився об’їзд об’єктів соціально-культурно призначення Долинського району в селі Станківці. Тамтешня сільська рада за час існування обласних конкурсів виграла шість проектів. Це дало змогу замінити вікна в адміністративному приміщенні, встановити вуличне освітлення, відремонтували фельдшерсько-акушерний пункт тощо. Окрім цього, завдяки коштам обласного бюджету в Станківцях завершується будівництво навчально-виховного комплексу. "В селі є невеличка школа, цій будові близько ста років. Приміщення не поміщає всіх учнів. Тому потреба в новій школі надзвичайно велика. Я переконаний, що завдяки спільним силам обласного і районного бюджетів всі роботи будуть завершені і першого вересня діти вже зможуть тут навчатися", – розповів Остап Дзеса.

  Озвучені керівниками органів місцевого самоврядування проблеми будуть взяті на контроль відповідальних підрозділів виконавчого апарату обласної ради.

   

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150