“Політика уряду – геноцид народу!”: у Франківську вимагають відставки Кабміну (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вранці 15 лютого, в рамках всеукраїнської акції під стінами ОДА відбувся мітинг проти урядової політики.

  Близько сотні іванофранківців відкликнулися на заклик ГО “Комітету підприємців міста” виступити з критикою уряду та вимагати його відставки. Основна причина – енергетична незалежність від окупованих територій. Голова “КПМ” Ігор Метлюх обурений – не розуміє, чому майже за три роки АТО, Кабмін досі не спромігся розірвати енергетичні зв’язки з окупантами.

  “Одні воюють, а інші – торгують!? Я не є прем’єр-міністом, не є паном Насаликом. Є купа людей, котрі отримують шалені зарплати в уряді. Ми як громадяни, кажемо, що це неправильно торгувати з окупантом. А як вже зробити нас енергетично незалежними – це вже питання до уряду, хай вирішують”, – сказав Ігор Метлюх.

  Лунали сьогодні і інші вимоги – знизити тарифи на енергоносії для населення, відмінити величезні і корупційні штрафи для бізнесу за порушення трудового законодавства, не дозволяти експортувати ліс-кругляк та нарешті навести лад з корупцією.

  Учасники мітингу звернулися до Івано-Франківської обласної та міської рад з вимогою прийняти заяву про недовіру уряду Гройсмана, інформують кореспонденти “Галки”.

   

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150