• 180x150
 • 90-річний ювілей відзначили дві мешканки Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  15 лютого 2017 року 90-річний ювілей відзначили мешканки м. Івано-Франківська Сілуянова Ганна Трохимівна, вдова ветерана Другої світової війни та Єршова Валентина Павлівна.

  Ганна Трохимівна народилась в с. Білашки на Черкащинні. З 1946 по 1951 роки навчалась в Дніпропетровському інституті інженерів залізничного транспорту. З лютого 1952 року працювала на Івано-Франківському локомотиво-ремонтному заводі, пізніше на заводі «Промприлад».

  Ганна Трохимівна разом з чоловіком виростили 2-х дітей, має 4-х онуків.

  Також 90-річний ювілей відзначила мешканка м. Івано-Франківська Єршова Валентина Павлівна.

  Валентина Павлівна народилась у м. Одеса в сім’ї службовців. Навчалась у Вищій медичній школі.

  В 1941 році потрапила на фронт. Служила в 37 армії медичною сестрою госпіталя. Була поранена під час бомбардувань, має статус інваліда війни I групи. В 1950 році закінчила Одеський медичний інститут. Направлена працювати в Івано-Франківськ.

  Незважаючи на життєві випробування, що випали на долю разом з чоловіком виростили двох синів, має 4-х онуків та 4-х правнуків.

  Нагороджена орденом «За мужність» II ступеня та багатьма медалями.

  За дорученням міського голови Руслана Марцінківа та директора департаменту соціальної політики ювілярів привітали працівники департаменту соціальної політики, вручили подяку міського голови та грошову винагороду з коштів міського бюджету.

   

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150