• 180x150
 • Карітас у центрах зайнятості розповідає про проблему торгівлі людьми безробітним

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Минулого місяця про те як вберегтися від небезпеки потрапити у тенета шахраїв, дізнавалися у Тисменицькому та Долинському районних центрах зайнятості. Днями працівники Карітасу розповідали про проблему торгівлі людьми безробітним, які перебувають на обліку в Івано-Франківському міському центрі зайнятості.

  «Отримати таку інформацію надзвичайно корисно для нас, – каже пан Павло. – Адже чимало з нас хотіли б виїхати на роботу за кордон і тому маємо знати як саме правильно оформляти всі необхідні документи, а також як діяти у разі виникнення небезпеки. Та і при працевлаштуванні в Україні такі знання теж необхідні».

  Міський центр зайнятості Івано-Франківська давно співпрацює з Карітасом. Це, як стверджує начальник відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Ірина Харко, допомагає проінформувати безробітних у багатьох питаннях, які стосуються працевлаштування.

  «Від Карітасу ми отримуємо хороші інформаційні матеріали, які можемо надати тим хто перебуває у нас на обліку, – розповідає Ірина Харко. – На семінарах вони дізнаються як убезпечитися від потрапляння у пастки торгівців людьми та шахраїв при працевлаштуванні в Україні та за кордоном, що зараз є надзвичайно актуальним. Тому ми продовжуватимемо співпрацю з Карітасом і будемо залучати щоразу більшу аудиторію для проведення спільних інформаціно-просвітницьких заходів».

  Захід відбувся у рамках проекту "Підтримка діяльності мережі консультативних центрів для людей, що потерпіли від торгівлі людьми" за фінансування МБФ.

   

  (Visited 2 times, 1 visits today)
 • 180x150