Олег Гончарук і Степан Кубів обговорили питання розвитку промислових підприємств області

Опубліковано:

Сьогодні із робочою поїздкою на Прикарпаття завітав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Урядовець спільно з першим заступником міністра енергетики та вугільної промисловості України Галиною Карп, народним депутатом України Володимиром Шкварилюком зустрілися із головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком та його заступниками, а також депутатом обласної ради, президентом Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрієм Левковичем.

Темою дискусії стало обговорення проблемних питань, важливих для розвитку промисловості області підприємств, зокрема, відновлення роботи нафтохімічного заводу ТОВ «Карпатнафтохім» та ВАТ «Оріана».

«У квітні цього року ми плануємо відновити роботу одного з провідних підприємств Івано-Франківщини – «Карпатнафтохіму», – зазначив Олег Гончарук. – Задля цього нам необхідно забезпечити належні умови роботи, а саме, організувати процес розмитнення сировини на території підприємства».

Варто додати, що до цього часу розмитнення продукції було дозволено лише через енергетичну митницю, яка знаходиться у м. Львові. Це створювало певні незручності у роботі підприємства, адже щодня доводилося проводити близько 30 фінансових операцій. На переконання Олега Гончарука, вирішити дані проблеми можна лише на державному рівні, шляхом прийняття урядом відповідних змін у законодавстві.

Під час зустрічі Степан Кубів запевнив керівництво області у позитивному роз’язанні проблеми і наголосив, що процедура митного оформлення відбуватиметься динамічно та максимально ефективно.

 

Блоги

Мирон Дмитрик

Переверніть вже того човна до бісової матері!

Коли я чую "Не розхитуйте човен" чи "Не діліть українців" як

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ