Олег Гончарук і Степан Кубів обговорили питання розвитку промислових підприємств області

Опубліковано:

Сьогодні із робочою поїздкою на Прикарпаття завітав перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Урядовець спільно з першим заступником міністра енергетики та вугільної промисловості України Галиною Карп, народним депутатом України Володимиром Шкварилюком зустрілися із головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком та його заступниками, а також депутатом обласної ради, президентом Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрієм Левковичем.

Темою дискусії стало обговорення проблемних питань, важливих для розвитку промисловості області підприємств, зокрема, відновлення роботи нафтохімічного заводу ТОВ «Карпатнафтохім» та ВАТ «Оріана».

«У квітні цього року ми плануємо відновити роботу одного з провідних підприємств Івано-Франківщини – «Карпатнафтохіму», – зазначив Олег Гончарук. – Задля цього нам необхідно забезпечити належні умови роботи, а саме, організувати процес розмитнення сировини на території підприємства».

Варто додати, що до цього часу розмитнення продукції було дозволено лише через енергетичну митницю, яка знаходиться у м. Львові. Це створювало певні незручності у роботі підприємства, адже щодня доводилося проводити близько 30 фінансових операцій. На переконання Олега Гончарука, вирішити дані проблеми можна лише на державному рівні, шляхом прийняття урядом відповідних змін у законодавстві.

Під час зустрічі Степан Кубів запевнив керівництво області у позитивному роз’язанні проблеми і наголосив, що процедура митного оформлення відбуватиметься динамічно та максимально ефективно.

 

Блоги

mm
Андрій Карманський

Матч-реванш? Кілька слів про вибори в ОВО№85.

17 липня 2016 року в семи виборчих округах відбудуться проміжні

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Андрій Карманський

Заступник мера – депутат?

Як кажуть юристи: «Рішення суду не коментують, а виконують, або

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Андрій Карманський

Знищення місцевого самоврядування триває

Верховна Рада прийняла черговий «геніально-популістський»

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ: