Перший віце-прем’єр-міністр України відвідав ДП «ВО «Карпати»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під час робочої поїздки на Івано-Франківщину, перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів відвідав державне підприємство «ВО «Карпати», де ознайомився зі специфікою роботи заводу.

  Генеральний директор виробничого об’єднання Дмитро Втерковський провів для першого віце-прем’єр-міністра та посадовців області невеличку екскурсію. Представники влади ознайомилися із процесом виготовлення кабельно-провідникової продукції для автомобільної галузі, світлодіодних світильників та металообробкою.

  Степан Кубів відзначив ефективність роботи заводу та його значимість для жителів Прикарпаття, а це, зокрема, забезпечення робочими місцями, вчасна виплата заробітної плати та перспектива кар’єрного росту.

  Голова облдержадміністрації Олег Гончарук акцентував на тому, що ДП «ВО «Карпати» є одним з найпотужніших підприємництв області.

  «Тільки у 2016 році було створено 800 додаткових робочих місць. Загалом сьогодні тут працевлаштовано 3 900 осіб, – зазначив очільник області. – На сьогоднішній день виробничі процеси відбуваються з дотриманням всіх європейських стандартів, а це, безумовно, є великим плюсом підприємства».

  За словами Дмитра Втерковського, обсяги виробництва промислової продукції в порівнянні з попередніми роками зросли, понад 90 % її реалізовується на експорт. Завдяки неухильному дотриманню термінів поставок та високій якості, постійно розширюється номенклатура виробів.

   

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150