Міхеіл Саакашвілі відвідав Бурштин

 • 180x150
 • Опубліковано:

  22 лютого в рамках лідер політичної партії «Рух нових сил» Міхеіл Саакашвілі зустрівся з мешканцями Бурштина біля місцевої ТЕС

  Захід став продовженням політичного турне Саакашвілі українськими містами.

  На зустріч з політиком зібралися до 80 осіб. Саакашвілі традиційно критикував нинішню українську владу в особі президента та уряду, також коментував питання місцевого значення.

  Не оминув політик і тему Бурштинської ТЕС, щоправда не обійшлось і без казусу.
  Так, Міхеіл Саакашвілі зазначив, що на Бурштинській ТЕС скорочують людей, середня зарплата складає 4000 гривень, і її не піднімали роками.

  Натомість директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар через прес-службу підприємства наголосив, що слова Саакашвілі не відповідають дійсності.

  «Мені не зрозуміло, звідки у Саакашвілі така недостовірна інформація. По-перше, Бурштинська ТЕС працює не тільки на експорт. Станція забезпечує електроенергією весь Бурштинський енергоострів, а це вся Закарпатська область, південна частина Львівської області та західна частину Івано-Франківської області – всього це 3 млн українців. По-друге, Бурштинська ТЕС виконала всі свої поточні зобов’язання по виплаті екологічного податку – за минулий рік сплачено 304 мільйонів в бюджети різного рівня. І третє, Саакашвілі казав про скорочення та низькі зарплати на станції. В нас не те що нема скорочень, в нас зараз 24 людини в процесі оформлення в оперативний персонал. Середня зарплата на Бурштинській ТЕС складає 10730 грн, а в квітні буде планове підвищення в середньому на 15%», – зазначив Андрій Шувар.

  Варто відмітити неабияку активність політичних партій у Бурштині за останній місяць, що можна пояснити підготовкою до виборів.

  До Саакашвілі у Бурштині вже проходили заходи партій «Народний контроль» та «Воля народу».

   

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150