Саакашвілі у Бурштині закликав людей об’єднуватися проти Ахметова та влади, яка його захищає (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  22 лютого на Прикарпатті перебуває екс-голова Одеської ОДА, політик Міхеіл Саакашвілі.

  Зокрема у Бурштині він провів зустріч з працівниками Бурштинської ТЕС. Гість говорив про підрив енергетичної безпеки держави компаніями Ахметова та соціальний захист працівників його підприємств, інформує кореспондент “Галки” з місця події.

  Як відомо, бурштинці вимагають росту зарплат та повернення БуТЕС у державну власність, натомість керівники кажуть, що у енергетиків й так високі доходи.

  “Декілька днів тому ми були на Волині, там та ж сама ситуація, вони розповідають про збитки, та те що в них (Ахметова) немає грошей хоча ми всі розуміємо що це брехня”, – сказав Саакашвілі.

  Крім того у своєму виступі політик наголосив, що фірми донецького олігарха не піклуються про екологію.

  Здалася дивною Саакашвілі і позиція держави щодо торговельної блокади, адже виходить, що влада захищає інтереси ТЕС Ахметова і відповідно, його доходи. Він наголосив, що продукція тієї є БуТЕС, яка працює на вугіллі, йде на експорт, тобто під загрозою лише прибутки бізнесмена. Також екс-голова Одеської ОДА заявив, що за гроші Ахметова утримуються депутати і чиновники Адміністрації Президента.

  “Всі ці розмови про те, що якщо не буде антрациту (вугілля) – зупиниться вся енергетика, то ось цифри…Лише 12,5 % виготовленої в країні електрики формується з антрациту. Нам з телевізора розказують абсолютну брехню”, – сказав політик.

  Натомість народ залякують відключеннями. Тому він закликав, аби люди об’єднували проти влади та проти монополії Ахметова.

  “У однієї людини в кишені і енергоресурси, і виробничі потужності, і мережі, і комісія, яка встановлює тарифи, і влада України і президент України – вони всі в кишені Ахметова. Крайні – ці працівники та народ”, – додав Саакашвілі.

  Текст: Віталій ЯКОВИШИН

   

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150