УБМ шукає працівників у Залучанський будинок-інтернат для ігор з дітьми

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Українська благодійницька мережа шукає двох людей із Чернівців чи Коломиї (або поблизу), які готові допомагати сиротам з інвалідністю та працювати у Залучанському будинку-інтернаті п’ять днів на тиждень.

  Працівники потрібні на п’ятницю, суботу, неділю та інші два дні серед тижня.

  "Нам потрібні милосердні та добрі люди, які люблять дітей та готові ділитися з ними любов’ю та теплом!" – зазначають в УБМ.

  Пропонують офіційну оплату в розмірі 200 гривень на руки за кожен виїзд у дитбудинок, з відшкодуванням витрат на проїзд:

  "У Залучанському дитбудинку не вистачає працівників, які безпосередньо доглядають за дітьми, зокрема штатна чисельність няньок не відповідає навіть недосконалим державним нормам, – пояснюють в УБМ. – Допомога "Літніх Янголів" потрібна у годуванні та… обіймах дітей. З вихованцями дитбудинку треба гратися, усміхатися їм, допомагати дітям, щоб вони більше рухалися (для цього є ігри, розвиваючий коврик, музичний центр). Не потрібно буде виконувати важкої фізичної праці. На разі у дитбудинку працює вже троє "Літніх Янголів", але і цього мало. Можливо, саме ти та людина, яка так необхідна дітям?"

  Контактні телефони для попереднього запису на співбесіду або отримання додаткової інформації: (095) 578-51-24, (067) 340-53-63.

   

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150