Депутат облради пропонує створити для людей комунальний транспорт

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Створити комунальне підприємство обласної ради з пасажирських перевезень та напрацювати звернення до Кабміну щодо передачі формування тарифів на перевезення місцевим радам. З такою пропозицією до своїх колег сьогодні, 10 березня, під час тринадцятої сесії Івано-Франівської обласної ради звернувся депутат облради Святослав Никорович.

  Обранець згадав ситуацію щодо зростання тарифів на проїзд у громадському транспорті на міжміських перевезеннях, яке мало місце у січні 2017 року.

  "23 вересня минулого року розглядалося питання "Про якість пасажирських перевезень". Тоді ми проголосували за нікчемну інформаційну довідку замість того, щоб прийняти статегічне та, вважаю,  доленосне для Прикарпаття рішення. Фракцію "Самопомочі" не дослухалися і, як наслідок, у січні вже цього року отримали серйозну проблему. Тарифи на перевезення зросли у рази і ми мусили докласти максимум зусиль, щоб нормалізувати ситуацію. Але ми розуміємо, що це тимчасові заходи і вже невдовзі пасажирів знову очікуватимуть подібні неприємності", – зазначив Святослав Никорович.

  Він додав, що проблема має значно серйозніший характер, ніж дехто собі припускає.

  "Тому ми звертаємо Вашу увагу, щоб зробити кроки на унеможливлення чергових ексцесів. По-перше, ми просимо профільну комісію напрацювати звернення до Кабміну щодо передачі формування тарифів на перевезення місцевим радам. По-друге, звернення до Верховної Ради щодо скасування мита на ввезення нових автобусів з-за кордону. Люди не можуть їздити у "гробовиках", які розсипаються від часу. Безпека, здоров’я та комфорт наших мешканців має бути на першому місці. По-третє, звернення до Уряду щодо прискорення введення електронного квитка, що зніме всі маніпуляції щодо здійснення перевезень, – підкреслив депутат. –  І найголовніше, що можемо зробити ми – це створення комунального підприємства обласної ради з пасажирських перевезень. Якщо б така структура існувала, не було б протестів у Коломийському районі, ми б стали хорошою і якісною альтернативою подекуди неякісних перевезень. Це практика більшості розвинутих країн і треба її переймати. Обласна рада повинна приймати страгічні рішення, які сприятимуть розвитку нашого краю. А в даному випадку життю, здоров’ю та комфорту прикарпатців".

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150