Як після зими виглядають береги річок та озер Івано-Франківська? (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На вулиці температура повітря впевнено тримаєтсья в межах +10°, розтанув сніг. Тепер вікенд можна сміливо провести на природі у веселій компанії, посмажити шашлик та просто відпочити на свіжому повітрі. І відочиваючи треба пам’ятати “золоте” правило: забери сміття з собою.

  Журналісти ТРК “Вежа” відвідали відпочивальні зони на берегах річок та озер Івано-Франківська.

  Розпочали похід з річок Бистриця Надвірнянська та Бистриця Солотвинська.

  Незважаючи на заклики про дотримання чистоти та наявність сміттєвих баків поряд, сміття після відпочиваючих все ж присутнє. Попри це, береги річок умовно можна назвати чистими.

  А ось озера Івано-Франківська в плачевному стані. І якщо міське озеро поблизу парку ім. Т. Шевченка в задовільному стані, то інші, маловідомі широкій публіці, відверто занепадають.

  Міське Озеро та озеро в парку ім. Т. Шевченка.

  Доречі, згадка зими у вигляді льоду все ще присутня.

  Далі хочеться сказати про Німецьке озеро. Після численних петицій та акцій громадських активістів міста, озеро підтримується у відносній чистоті. Сміття на ньому не так багато, але присутнє. Більше привертає увагу ряска.

  Інші озера міста не носять офіційних назв, та й про їх геолокацію знає не кожен. Здебільшого вони нагадують все що завгодно, але не водойму. В “особливо важких випадках” сміття так багато, що здається озера можна перейти навпростець.

   

  Фото і текст: Олександр Литвиненко

   

  (Visited 86 times, 1 visits today)
 • 180x150