Для школярів Богородчанщини влаштували перегляд фільму “Гіркі жнива” (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  10 березня в кінотеатрі "Космос" відбувся перегляд фільму "Гіркі жнива", на який було запрошено старшокласників, вчителів історії та української літератури, керівництво шкіл Богородчанського району.

  Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив депутат Івано-Франківської облради Святослав Никорович.

  "Насправді дуже важлива подія у моєму житті! Сьогодні з нашої ініціативи за підтримки Богородчанської райдержадміністрації та кінотеатру "Космос" відбувся перегляд фільму "Гіркі Жнива". Канадського фільму про важкий період в історії України – Голодомор 32-33 років. Ми запросили старшокласників, вчителів історії та української літератури, керівництво шкіл. Це непроста просвітницька робота. Перед початком виступили учасник російсько-української війни Степан Андрійців та прикарпатський богатир Назар Павлів. Окремо відзначу, що було дуже приємно бачити моїх вчителів: це мій вчитель математики Онкалюк Ігор Іванович, директор рідної школи Битківська Уляна Мар’янівна та вчитель історії Левицька Оксана Іванівна. Дуже вдячний всім, хто відгукнувся на наше запрошення, а це школи Іваниківки, Забережжя, Похівки, Горохолина, Грабівців, Журак, Підгір’я та Богородчан!", – йдеться у дописі.

  Довідково: 

  "Гіркі жнива" – епічна прониклива сага про велике кохання на тлі трагічних подій української історії початку ХХ століття. Життя молодого хлопця і його коханої змінюється назавжди в 1933-му, коли їхня родина і земляки стають жертвами голодомору та сталінських репресій. Це історія про любов всупереч смерті, непереборну волю до життя і дух боротьби, який не згасити. Фільм знятий канадськими кінематографістами в Україні за участю відомих голлівудських, європейських та українських акторів.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150