Юний франківець виграв грант на навчання у провідній школі США

Опубліковано:

11 березня стало відомо, що 10 з 12 фіналістів Ukraine Global Scholars, які вступали у школи, виграли гранти на навчання у 9 найкращих школах-пансіонатах Сполучених Штатів Америки.

Кожна із цих шкіл отримала тисячі заявок з усіх куточків світу, але прийняла на навчання всього кількадесят талановитих учнів. Більше того, серед десятків зарахованих студентів кожен заклад надав лише 1-2(!) повні стипендії, йдеться на сторінці Ukraine Global Scholars.

Тож, підсумовуючи цей феноменальний успіх: цього року у кишені Ukraine Global Scholars 10(!) повних грантів сумарною вартістю понад $2 мільйони доларів США. Але такі перемоги ніколи не даються легко: фіналісти, яких відібрали влітку 2016 року пройшли довгий шлях від мрій до здобуття стипендій розміром кількасот тисяч доларів США. Протягом 10 місяців з учнями щоденно працювали ментори, які також є випускниками найпрестижніших світових інституцій.

Серед десяти переможців і стипендіатів – 16-річний франківець Ернест Протас, який мріє зробити щось революційне в галузі хімії.

“Ернест П. з міста Івано-Франківськ і Таня Ц. з Первомайська виграли Стипендію Девіса у Taft School. Ця стипендія покриває не тільки витрати на навчання (~$60 тисяч/рік), а ще й придбання комп’ютера, медичне страхування, переліт з України до США і в зворотній бік, і навіть $80 тисяч доларів на майбутнє навчання у коледжі вже після випуску з Тафту”, – повідомляють Ukraine Global Scholars.

Для цих десяти українських учнів цей здобуток стане візитною карткою на все життя та відкриє їм двері до найкращої у світі освіти та необмежених можливостей. Вже з вересня цього року вони навчатимуться у школах, де до них навчалися президенти, прем’єр-міністри, бізнесмени зі світовими іменами та брендами, лідери у спорті та науці – одним словом, великі люди.

“Ми твердо віримо в те, що сьогоднішні новини – це наш скромний внесок у розвиток України, і що наші учні повернуться додому через 5-10 років та привезуть із собою знання та передові практики, які так необхідні для становлення сильної української держави”, – пишуть куратори проекту.

Блоги

Мирон Дмитрик

Переверніть вже того човна до бісової матері!

Коли я чую "Не розхитуйте човен" чи "Не діліть українців" як

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ