На Коломийщині повісилася 15-річна дівчинка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тіло 15-річної жительки села Малого Ключева Коломийського району виявила одна з її молодших сестер. Дівчина повісилася в гаражі на своєму подвір’ї на кабелі. Ця трагічна подія сталася 12 березня.

  Наперед зазначимо, враховуючи той ажіотаж, який останнім часом виник в засобах масової інформації навколо поширених в соціальних мережах смертельно небезпечних для підлітків ігор на кшталт «Синій кит», що, за словами керівника підрозділу ювенальної превенції ГУНП в області Алли Бойчук, даних про участь в них загиблої наразі не виявлено. Поліція намагається встановити причини цього суїциду. Ніякої посмертної записки загибла не залишила.

  Поки що можемо повідомити наступне. Дівчинка проживала з бабусею та двома молодшими сестрами. Її батько помер років десять тому назад, а мама перебуває на заробітках за кордоном. Самогубство дитини стало несподіванкою для родини, подруг, сусідів, вчителів. У школі вона була на доброму рахунку, гарно вчилася, брала участь в олімпіадах з деяких предметів. Щоправда, зараз правоохоронці перевіряють інформацію, що дівчинка зустрічалася з на рік старшим хлопцем, котрий жив по сусідство, а бабуся начебто це забороняла.

  Зрештою, в березні областю прокотилася чергова хвиля самогубств. Наприклад, 1 березня скоїв суїцид 41-річний коломиянин, 8 березня в Івано-Франківську повісився 18-річний студент. Наступного дня у такий же спосіб скоїв самогубство житель Коломийського району. 10 березня повісився 34-річний жиель Тлумацького району. Чи це пов’язано з так званим весняним зривом, тяжко сказати.

   

  (Visited 58 times, 1 visits today)
 • 180x150